top of page

פורטל ידע

רצף העבודה ההיברידי של המחר

מאת: לימור רוב | Marketing Manager, נאוטק

 

 

להוציא את המקסימום מעבודה מרחוק – במינימום מאמץ: עבודה מרחוק ועבודה היברידית ממשיכות להוות חלק בלתי נפרד מהשגרה הארגונית והטכנולוגיה מתפתחת ללא הרף. אל כלי הפגישות המוכר Zoom Meetings

מצטרפים מגוון כלים מבית Zoom שתפקידם להפוך את רצף העבודה לנוח וחסכוני בזמן. פתרון טלפוניה, כלים מבוססי AI שמקצרים את המשימות הרפטטיביות ומסייעים למכירות ולשירות הלקוחות, ובנוסף לכל אלו פתרונות חומרה חדשניים לחדרי ישיבות בשיטת "הכל באחד"


אקוסיסטם תוכנתי המתרחב ללא הרף ומבוסס AI, ציוד קצה לחדרי ישיבות שנותן מענה לכמה צרכים בבת אחת ותמיכה מקיפה בעברית לביצועים מקסימליים


עבודה היברידית ועבודה מרחוק, הן עבור פגישות נקודתיות והן כנורמת עבודה, ממשיכות ללוות אותנו בכל הכוח – ואין סיבה שלא ימשיכו גם בעתיד.

אך לא מדובר רק בפתרון התוכנה המוכר לפגישות אלא הרבה, הרבה מעבר. מדובר בעולם ומלואו שכולל מגוון מוצרים לוובינרים, טלפוניה, עמדת הקבלה המשרדית, פתרון ייעודי לחדרי ישיבות, לצוותי מכירות, צוותי שירות לקוחות, צ'אט ארגוני והרשימה עוד נמשכת. לכל הטוב הזה מצטרפות מערכות לחדרי ישיבות, אבל הפעם עם טוויסט. אם פעם היה מקובל לרכוש רמקול, מיקרופונים, לפנות את החדר לימים ארוכים של עבודות תשתית ולכך לצרף מצלמה ומסך, היום ניתן לסמן וי על מספר סעיפים ברשימה בבת אחת.


אם אתם רוצים לוודא שאתם והצוות מנצלים את המקסימום ממה שיש לעבודה היברידית להציע, המשיכו לקרוא.


אז מה חדש ב-Zoom?


כאמור, Zoom היא מעבר לתוכנה לפגישות. מדובר בשורה הולכת ומתארכת של כלים עסקיים שימושיים שמתממשקים זה עם זה וחוסכים משאבים וזמן לארגון. אל הפתרון המוכר לפגישות וידאו, לחדרי ישיבות (Zoom Rooms), לוובינרים והצ'אט (Zoom Team Chat) מצטרפים מגוון פתרונות חכמים להעשרת רצף העבודה.


AI Companion

בשורת האינטליגנציה המלאכותית הגיעה ל-Zoom על מנת לצמצם את משך הזמן שמתבזבז על משימות רפטטיביות (על פי מחקרים מדובר ב-62% מיום העבודה שמוקדש לניסוח אימיילים והודעות לקולגות, סיכומי פגישות וחלוקת משימות). מדובר בכלי שניתן ללא תשלום נוסף, מה שהופך אותו לאינטואיטיבי ושימושי במיוחד. AI Companion מתמצת שיחות בצ'אט ופגישות וידאו, עונה על שאלות ספציפיות על תוכן הפגישה, מנסח הודעות בצ'אט, מתמלל פגישות וידאו, מתמצת הקלטות כך שרק החלקים החשובים בפגישה יופיעו ועוד.


פתרון רב ערוצי לצוותי שירות לקוחות בעל אופטימיזציה לווידאו. הפתרון מבוסס שירות עצמי חכם באמצעות צ'אטבוט, מתממשק במלואו עם שאר כלי הפלטפורמה ומאפשר מעבר נוח במיוחד לשיחת וידאו עם נציג במידת הצורך.


Zoom Revenue Accelerator

כלי לצוותי מכירות אשר מספק דאטה חשובה כמו משך זמני הדיבור של המשתתפים, שימוש במילות קישור, מדד רגש ומעורבות, מספק תובנות וסטטיסטיקות למנהלי צוותי המכירות המאפשרות לעקוב אחר מצב הליד.


פתרון טלפוניה בענן המאפשר לנהל שיחות מכל מקום לרבות מהסמארטפון ומציע מגוון פיצ'רים למרכזייה ארגונית (IVR) בהתאמה אישית ובפריסה גלובלית. הפתרון תומך במספרי סלולרי ישראלים (המתחילים ב-05) ומתממשק עם וואטסאפ.


Workspace Reservation

פתרון המאפשר לשריין חדרי ישיבות וחללי עבודה באופן וירטואלי כאשר מגיעים למשרד.


אינטגרציות: אם בעבר Zoom ופלטפורמות נוספות בשוק כמו Microsoft Teams ו-Google Meet עמדו בזכות עצמן, כיום קל יותר לבצע אינטגרציות וליצור רצף נוח של עבודה במעבר בין פלטפורמות, למשל להצטרף לפגישת Teams Rooms באמצעות Zoom ולהיפך.

 

ומה באשר לציוד הקצה בחדר הישיבות?


אפשר לסגור את כל הפינות בבת אחת וליהנות מפשטות, רצף עבודה חלק וביצועים טכניים ללא פשרות. העלייה בפופולריות ובביקוש לפתרונות "הכל באחד" ו-plug & play מקלה על הצוות הטכני במלאכת ההטמעה וההתקנה וגם בניהול השוטף שכל עובד מסוגל לתפעל. נאוטק היא הנציגה הבלעדית של DTEN ו-Nureva, שתי חברות שנבחרו בקפידה המציעות ציוד לחדרי ישיבות בטכנולוגיה מהפכנית.


מערכת "הכל באחד" Zoom + Microsoft Teams certified הכוללת מסך מגע המשמש גם כלוח לבן, מצלמת 4K, פריסה של 15 מיקרופונים, רמקולים משולבים, וכן יכולות AI, deep learning ואפשרויות תצוגה מתקדמות.


DTEN Bar

מערכת Zoom certified ותומכת BYOD לחדרים קטנים הכוללת מצלמת 4K בטכנולוגיה מהפכנית המסוגלת להתהפך ב-360 מעלות, פריסה של 12 מיקרופונים, רמקולים משולבים וטאבלט משלים.


Nureva

מערכת האודיו HDL300 לחדרים בגודל בינוני ו-HDL410 לחללים ענקיים (עד 180 מ"ר) מבוססות על טכנולוגיית Microphone Mist הממלאת את החלל באלפי מיקרופונים וירטואליים לפריסת אודיו מלאה מכל פינה. כמו כן המערכות מציעות שורה של כלים לעבודה רציפה כמו כיול אוטומטי מתמיד, ניהול מרכזי בענן, הגברת קולו של דובר אחד דומיננטי באמצעות התממשקות עם מערכת ראש ועוד.


והשירות, מה איתו?


שירות ותמיכה הם בעלי חשיבות רבה עבור ארגונים ששואפים לרצף עבודה היברידי יעיל. עבור אנשי IT עסוקים שצריכים לפנות זמן על מנת להטמיע מערכות חדשות וללמוד כיצד להשתמש בהן באופן מיטבי עבור צרכי הארגון מדובר בטרחה של ממש. כאן נאוטק נכנסת לתמונה, עם 20 שנות ניסיון בעולמות הקולבוריישן ו-9 שנות ניסיון כנציגת Zoom בישראל. הצוות ישמח להעניק שירות בעברית ובהתאם לשעות וימי העבודה וכן בהתאם לצרכים ולאופי הייחודי למשק הישראלי. כל זאת על מנת לוודא שאתם ממקסמים את היכולות של עבודה מרחוק. בין אם אתם רוצים להכיר כלים נוספים של Zoom ובין אם אתם ארגון מבוסס Microsoft Teams שמעוניין בפתרון יעיל לחדר הישיבות – נאוטק תשמח לסייע.

 

03-644-0400 | limor@naotech.com

Commenti


bottom of page