מרכזי מצוינות ופורומים

בלשכה פועלים מרכזי מצוינות - centers of excellence, מועדונים ופורומים מקצועיים המהווים "קהילות מקצועיות" בתחומי הידע השונים, ומהווים פלטפורמה מקצועית וחברתית לאלפי חברים. מרכזי המצוינות, המועדונים והפורומים מובלים ע"י מומחים ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה והמאפשרים התמקדות בקורסים, ימי עיון והרצאות המוצאות לחברים. המסגרות מאפשרות לחברים קידום והסמכה שמתאימים ליכולותיהם, כישוריהם, השכלתם וניסיונם.

 

לכל מסגרת כזאת יש קריטריונים משלה להכשרה אקדמית או מקצועית נדרשת להסמכה, הנקבעים על ידי הוועדות המקצועיות שלה.

 

כל חבר בלשכה יוכל להיות חבר במספר תחומי ידע.

 

כיום פועלים בלשכה מספר מרכזי מצוינות העוסקים במגוון תחומי ידע ונושאים.

 

הפוטנציאל להרחבת תחומי הידע הוא מגוון וכולל אבטחת מידע וסייבר, את כל אנשי "מחזור החיים" בפיתוח של מערכות מידע דיגטליות: תכניתנים, מפתחים, מעצבים, מיישמים, בודקים, מומחי BI ואנליטיקה  , ארכיטקטים ו CTO, מנהלי פרויקטים, יועצים, מנהלי שירות ותמיכה ועוד.

רשימת מרכזי המצוינות הנוספים:

גיוס מתנדבים להקמת מרכזי מצוינות נוספים (SIG)

WE WANT YOU!

פעילות הלשכה מבוססת על התנדבות לקידום נושאים מקצועיים חברתיים ואחרים שהינם בפעילותה השוטפת של הלשכה

ההתנדבות, פתוחה בפני כל חבר לשכה, שווה לכל נפש ואינה מצריכה השקעה כספית כלשהי.

 

לכן, הבה נבחן תחילה לא מה עלינו לתת בעת שאנו מתנדבים אלא דווקא מה ההתנדבות נותנת לנו.

  • מסגרת חברתית – בכל מעשה התנדבותי נרקמת מסגרת חברתית ומתפתחים יחסים מיוחדים בין כל השותפים לאותה התנדבות. אלה הם יחסים של רעות עמוקה, של אכפתיות הדדית, של שיתוף פעולה, ושל הערכה אמיתית של איש כלפי רעהו.

 

  • הכרה בחשיבות וביכולת – בכל מעשה התנדבותי משדרים למתנדב הערכה רבה על תרומתו והוקרה למעשיו. במובן מסוים זוהי הכרה נוספת ביכולתנו (ידע, מומחיות, כשרון, יכולת, ועוד) . אין ספק שהתמורה המתקבלת ממעשה ההתנדבות עולה לאין שיעור על ההשקעה.

 

  • עזרה לזולת – אחד הסיפוקים היותר גדולים נגרמים עקב הסיוע שאנו יכולים לתת לאחרים, בעיקר כאלה הנמצאים בנקודת מפנה בחייהם כמו: שחרור מהצבא, סיום לימודים, יציאה לשוק העבודה, שינוי קריירה וכדומה. תחושה זו נכונה בכל גיל.

 

מצד הנתינה כרוכה ההתנדבות במחיר לא גדול. המתנדב רשאי להחליט על המינון והתכיפות של התנדבותו, להגבירה או לדללה לפי העומס המוטל עליו, לערוך בה הפוגה קלה או ממושכת, ואפילו להפסיקה כליל, מבלי שיהיה עליו לתת דין וחשבון לאיש.

 הזדרזרו להירשם כפעילים בלשכה לטכנולוגיות המידע

נא השיבו במייל לאורלי, orly@sysnan.co.il

 

או בטלפון: 03-9040997

לטובת קביעת מעורבותכם.

כל הזכויות שמורות 2017 | עיצוב גרפי: יפעת מאירי גוריון

הלשכה לטכנולוגיות המידע

טלפון 03-9040997
פקס:  03-9040998

מייל: info@israel-it.org

מועצה איזורית דרום השרון