top of page

NFT ISRAEL
#2

The Next of Everything?

מקום
מכללת שנקר & זום (היברידי)

שעה
15:00 - 08:00

תאריך
2.2.22

בשיתוף עם:

EBA-Logo-White.png
act shankar
לוגו שנקר

מרכז מצוינות הבלוקצ'יין של הלשכה לטכנולוגיות מידע בישראל

בשיתוף שנקר הנדסה. עיצוב. אמנות. גאים להציג:

 

סיכום כנס NFT ISRAEL #2.

כנס  NFT ISRAEL#2 של מרכז מצויינות הבלוקצ'יין בלשכה לטכנולוגיות מידע בשיתוף אקט שנקר הנדסה. עיצוב אמנות התקיים אתמול ה- 2.2.22 עם מספר משתתפים מדהים ובשיתוף עם איגוד הבלוקצ'יין האירופאי והחברה הציבורית לנכסים דיגיטליים טקטונה.

כ- 2200 צפיות ברשתות ולמעלה מ- 300 משתתפים פיזית, גדשו את אולמות וכיתות הכנס בפסטיבל אינטלקטואלי מרגש ומעשיר.

 

הכנס  הוא פרי עמלה והתקיים בהובלתה והנחייתה של ד"ר מילי פרי, יו"ר מרכז מצויינות בלוקצ'ייין בלשכה לטכנולוגיות המידע בישראל.

הכנס שהתמקד בידע פרקטי ושיתוף מומחים מהשטח, שילב חמש סדנאות בהשתתפות קהל רב שהגיע לשמוע ולהשמיע.

בפנל התנסויות יצירתיות בהובלת גילי בהט אשכול משנקר השתתפו המעצב הדיגיטלי רועי דרהיקריסטה ג'נטי מפינלנד ד"ר רנארד גלוזמן, גיל אלנקווהבן בנחורין ואופיר ליברמן.

סדנת זכויות יוצרים וחוזים חכמים בהובלת עו"ד אמיר בושנסקי עסקה בדילמות רבות העולות בתחומים אלה.

בפנל המרתק "סטארטאפים וביזנס" בהובלתה של רו"ח עו"ד יגואר אדווה גל השתתפו  אופיר אליאסי מנימבל, בצלאל רביב מהללויה, ליאור תור מבויה ואיריס לאופר מקניבל מדיה.

ד"ר איל גרוס הוביל את סדנת המינטינג "אמנות לנצח" וקהילת טופ שוט ניהלה מפגש חברים בהובלת רון  הסגל ונועם טורנברג.

 

הפודקסט "ביטקוין בדקה" ליווה את הכנס בראיון עם גיא הירש מאיטורו.

 

 

 

כל המשתתפים והמתעניינים מוזמנים להצטרף ללשכה בחברות אישית לשנה ללא תשלום במסגרת מבצע המסתיים ב 28.2.22 ולהמשיך ליהנות משפע של אירועים ומפגשים מקצועיים ובכלל זה של קהילת הבלוקצ'יין במרכז מצויינות הבלוקצ'יין של הלשכה לטכנולוגיות מידע. הזמינו את חברי הקהילות שלכם להירשם על מנת שנוכל להיפגש בכנס הקרוב ובוובינרים העתידים לבוא ולחלוק בידע ולקדם את התעשייה.

נתראה בכס הבא

פתחו את האירוע ברכותיהם של פרופ' שייזף רפאלי נשיא שנקר, ד"ר מיכאל גברט נשיא איגוד הבלוקצ'יין האירופאי ומר אלי פרנק יו"ר הלשכה לטכנולוגיות מידע בישראל

פרופ' ישע סיון הוביל אותנו למחוזות המטאוורס העתידיים בהם הניפטי ישמשו כלי כלכלי והבלוקצ'יין יהיה הטכנולוגיה המרכזית.

דובר הכנסת ליוזמות חדשניות שמוליק גרוסמן תיאר בפנינו את הטבעת הניפטי של הנשיא יצחק הרצוג בעת השבעתו.

 

פנל פרוייקטים פורצי דרך שהובל על ידי ד"ר מילי פרי הציג מקרי בוחן של תפיסות ומערכות חדשניות בתעשיית הניפטי. חמש חברות מובילות בתחום הציגו את הטכנולוגיה שתעצב את התחום בשנים האחרונות. הפבנל נטלו חלק גליה בן ארצי מטקטונה מחלוצות תחום הבלוקצ'יין בעולם, גיא הירש מנהל ומוביל פעילות איטורו בארצות הברית, ניר זיסקינד מייסד שותף וסמנכ"ל פיתוח עסקי ותפעול ב-SCTR LABS, לירון היימן מוביל מוצר בחברת STAKWARE, ועדי בן ארי מייסד ומנכל אפלייד בלוקצ'יין קבוצת תוכנה ביישומי בלוקצ'יין שמושבה בלונדון.

 

פנל נכסים ובעלות בהובלת עו"ד חיים רביה, ראש קבוצת הסייבר וזכויות היוצרים במשרד פרל כהן צדק לצר ברץ עסק בהיבטים פילוסופיים ומשפטיים של מושג הבעלות. השתתפו פרופ' דותן אוליארנילי לרנרעו"ד דר' הדר יוענה ז'בוטינסקי, אסף נחום מנכ"ל אקו"ם ומייקל עסיס דוקטורנט בתחום.

 

ליאור מסיקה, בעלים של קרן הון סיכון בתחום הבלוקצ'יין עדן-בלוק, שהוכתר על ידי פורבס אחד מהצעירים המבטיחים באירופה הוביל שיח משקיעים מרתק עם גיא בן ארצי דירקטור בטקטונה המוביל יחד עם יו"ר טקטונה יריב גילת את פעילות החברה בעולם.