!-- Google Tag Manager -->
 
2-סטריפ-זוכים---פרוייקטים-מצטיינים.jpg
הדמייה-לאוגדן_סגור.jpg

לחצו על התמונה לצפייה בכל הפרויקטים  >

ולהלן הזוכים, לפי קטגוריות

בהתאם למסורת של הלשכה, גם השנה התקיימה תחרות לבחירת הפרויקט הארגוני המצטיין. הוגשו
עשרות פרויקטים של הארגונים המובילים בארץ. הרמה המקצועית הייתה מאד גבוהה וצוות השופטים
בראשות אירית חצרנוב את המצטיינים מבניהם. צוות השופטים כלל את פרופ' מיכה חנני, דורון יצחקי, אודליה לבנון, יהודה כתיב ואוהד גריינר. הפרסים השנה חולקו להנצחתו של חברנו פיני מתיא ז"ל מוותיקי ומובילי תחום ניתוח המערכות בישראל שהיה בין אלה שהניחו את היסודות למקצוע הזה בארץ. פיני היה חלוץ ופורץ דרך בתחום ואיש רב פעלים והכשיר במשך 35 שנים דורות רבים של מנתחי מערכות. היה חבר נשיאות הלשכה ופעיל בה במשך שנים רבות. בני משפחתו כיבדו אותנו בנוכחותם בטקס הענק הפרסים. השנה הפיקה הלשכה אוגדן ובו תמצית של רוב הפרויקטים שהוגשו לתחרות, האוגדן חולק למשתתפי הכנס ויועלה בקרוב לאתר הלשכה.  

מסלולי הפרסים

המסלול הכללי (חברות וארגונים):

 

הפרס ניתן לארגון אשר יישם במהלך השנה האחרונה פרויקט המתאפיין ביצירתיות, חדשנות, ייחודיות, קידום חזית הטכנולוגיה ותרומה אפקטיבית לארגון וללקוחותיו. הפרויקט נדרש לייצג את תרומתו לארגון וללקוחותיו. הפרויקט יכל היה להיות בכל תחומי הטכנולוגיה.

בקטגוריית ממשלה

  • פרויקט ירושה דיגיטלית של משרד המשפטים

ירושה-דיגיטלית.jpg
  • פרויקט יותם ליצירת מכרזים של משרד השיכון

פרויקט-יותם.jpg
  • מת"מ לממונה על התקינה של משרד הכלכלה

מתמ-לממונה-על-התקינה.jpg

בקטגוריית בריאות

  • הרופא שלי בשיחת וידאו של לאומית שירותי בריאות

הרופא-שלי-בשיחת-וידאו-של-לאומית-שירותי-ב

בקטגוריית רשויות מקומיות

  • דיגיתל NEXT של עיריית תל אביב יפו

דיגיטל-NEXT-של-עיריית-תל-אביב-יפו.jpg

בקטגוריית המגזר הפיננסי

  • אפליקציית BIT של בנק הפועלים

BIT.jpg
  •  WhatsUp First של חברת כאל – כרטיסי אשראי לישראל

WhatsUp-First-של-חברת-כאל-–-כרטיסי-אשראי
  • פדיון דיגיטלי של חברת מנורה מבטחים

פדיון-דיגיטלי.jpg

בקטגוריית BI

  • ZIM PULS של חברת צים

צים-פלוס.jpg
  • מערכת מעיין של האוניברסיטה הפתוחה

מערכת-מעיין-של-האוניברסיטה-הפתוחה.jpg

בקטגוריית תשתיות

  • הזדהות בטוחה של רשות התקשוב הממשלתית

הזדהות-בטוחה-של-רשות-התקשוב-הממשלתית.jpg
  • הקמת ענן פרטי ותשתיות DeVops  של חברת מנורה מבטחים

הקמת-ענן-פרטי-ותשתיות-DeVops--של-חברת-מנ
  • הקמת ענן פרטי ותשתיות DeVops  של חברת מנורה מבטחים

שדרוג-רשת-התקשורת-ל-NG-של-חברת-מגדל.jpg

המסלול האקדמי (סטודנטים):

זו השנה הרביעית שהלשכה מקיימת  תחרות לבחירת הפרויקטים המצטיינים של הסטודנטים באקדמיה.

הפרס במסלול האקדמי ניתן לסטודנטים שהגישו במהלך השנה האחרונה עבודה המציגה חשיבה יצירתית, כישרון אישי וייחודיות בתכנון פרויקט חדשני אשר במידה וייושם (או יושם בפועל) יוכל לתרום תרומה אפקטיבית לקהלי היעד שלו. הפרויקט יכול היה להיות בכל תחומי הטכנולוגיה.

העבודות שהוגשו היו ברמה מאד גבוהה ולאחר התלבטויות רבות בחרה ועדת הפרסים בשלושת המקומות הראשונים כדלקמן:

במקום הראשון:

צ'אט תזונה קולית Feed Me של המכללה האקדמית תל אביב יפו

מתן כהן , עמית צימרמן, אסף מידן, מנחה:רוני ארביב

צ'אט-תזונה-קולית.jpg

במקום השני:

בוט לתמיכה חברתית ונפשית של המרכז האקדמי לב – מכון טל

מרווה ביאליסוק , צופיה צדוק, מנחה: גיל שגב

בוט-דיגיטלי.jpg

במקום השלישי:

ניהול מאמרים וכתבי עת Summit IT  של המכללה האקדמית תל אביב יפו

גיא תמר, עדי פרוגיאנו, אור חגשי, מנחה: ד"ר סופיה שרמן

ניהול-מאמרים-וכתבי-עת.jpg