!-- Google Tag Manager -->

חדשות 

מינוי חדש בלשכה


מינוי חדש: גילי צוקרמן מונה לתפקיד מוביל מרכז המצוינות לחדשנות ומולטימדיה בלשכה לטכנולוגיות המידע בישראל

הלשכה לטכנולוגיות המידע בישראל הכריזה לאחרונה על הקמתו של מרכז מצוינות חדש בתחום החדשנות והמולטימדיה בהובלתו של גילי צוקרמן, מנהל יחידת מערכות טכנולוגיות באגף מחשוב ומערכות מידע בעיריית תל אביב יפו.

"אני מאמין בחשיבותה של יצירת בית טכנולוגי לכלל נושאי החדשנות במולטימדיה בישראל, מתן פתרונות חדשניים ושיתוף ידע טכנולוגי במולטימדיה, הכולל יצירת קהילה מקצועית ומובילה. הן ברמת כנסים והן בפלטפורמה דיגיטאלית. אני שמח על בחירתי להוביל את מרכז המצוינות בלשכה ולתרום מזמני וניסיוני בשיתוף עם חברי הנהלה נוספים, חזי בן יעקב, סגן מנהל אגף המחשוב של רמת גן ופאר כתר יועץ מולטימדיה ומוביל חדשנות. ביחד אנו מביאים ניסיון וותק מצטבר של עשרות שנים במימוש מערכות מורכבות וחדשנות טכנולוגית", מסר צוקרמן

מרכז המצוינות החדש קם במטרה לקדם ולהוביל מסלול העשרה רב תחומי ללימוד והתמחות בנושאי מולטימדיה שונים, דבר שלא קיים עד היום בשום גוף מרכזי בישראל. בנוסף, המרכז יקדם בסיס רחב לניהול ויישום נכון של מערכות וטכנולוגיות מולטימדיה בארגונים ויקדם חשיפה והיכרות אישית עם ובין החברים בקהילת החדשנות והמולטימדיה בישראל.

כיום עולם המולטימדיה נחשב לחלק מעולם ה- IT. יישומי המולטימדיה הינם טכנולוגיים ונוגעים ברבדים רבים של חיי כולנו, החל ממבנים ומשרדים חכמים, וכלה באולמות ספורט, טכנולוגיות במכוני כושר, ספריות ציבוריות, אודיטוריומים, בתי ספר מתוקשבים, מרכזיים קהילתיים, שילוט דיגיטלי ומסכי הכוונה, מערכות נגישות ועוד. "אני מודה ללשכה לטכנולוגיות המידע בישראל ולמנהלי באגף המחשוב של עיריית תל אביב יפו על ההזדמנות שניתנה לי להשפיע, להעשיר ולתרום מהידע והניסיון המצטבר ביישום מערכות מולטימדיה מתקדמות לארגונים ומוסדות שונים" מסר צוקרמן

מרכז המצוינות, חרט על דגלו לשמש כבית מקצועי לעולם המולטימדיה בישראל. מקום שבו ניתן ללמוד, להכיר פתרונות קיימים, להיחשף לטכנולוגיות של ספקים ופיתוחים חדשניים, שיתוף ידע ויצירת סינרגיה, הסדרה של עולם המולטימדיה על כל רבדיו כולל הקמת מערך לימוד היקפי, להבין משמעויות תקציביות מול הפתרון וכל זאת באמצעות ימי עיון, שולחנות עגולים, ביקורים הדדיים ובניית תקן וסטנדרטיזציה הנשענים על ניסיון מקצועי, ידיעת העבר, הבנת ההווה וראיה לעתיד, ובכך לייעל את ארגונכם בהיבט הטכנולוגי ולנצל את תקציב בצורה מיטיבה.

לדברי יורם אלדר מנכ"ל הלשכה לטכנולוגיות המידע בישראל, בלשכה פועלים כבר היום מרכזי מצוינות שהינם קהילות מקצועיות בתחומי הידע השונים: תשתיות IT, Bi Big Data & Analytics, סייבר, חדשנות, בלוקצ'ין, חדשנות, יזמות וסטארטאפים, מחשוב ענן, IIot – Industry 4.0, פיתוח, ניתוח והנדסת מערכות, המהווים פלטפורמה מקצועית וחברתית למנהלים ומקצוענים בתחום. המרכזים מובלים ע"י מומחים ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה. לצד מרכזי המצוינות פועלים בלשכה פורומים כמו "פורום המנמ"רים הממשלתיים ופורום מובילים דיגיטליים בעמותות. הקמת מרכז מצוינות בתחום החדשנות ומצוינות מולטימדיה, הינו נדבך נוסף בהרחבת תחומי הידע שהלשכה עוסקת בהם ובהפיכתה לבית המקצועי, חברתי של ההיי-טק ומערכות המידע בישראל.

גילי צוקרמן מוביל מרכז המצוינות, בוגר מסלול עתודה אקדמאית, עם ניסיון של למעלה מ 25 שנים בניהול ויישום מערכות מידע. בצבא שירת כקצין תקשוב, בוגר אמ"ן ויחידות מודיעין. בנוסף לאקדמיה גילי בוגר עשרות קורסים והשתלמויות במחשוב ומערכות מידע. הוא גם בוגר הקורס הראשון במדינת ישראל ליועצי מערכות מולטימדיה לארגונים. במהלך השנים ממלא גילי תפקידי ניהול שונים כולל בעיריית תל אביב באגף מחשוב ומערכות מידע ושותף להובלת נושאים דוגמת האינטרנט העירוני, טכנולוגיות במוקדי השירות של העירייה, מערכות מחשוב בעולם הביטחון והחירום, ראש מטה תקשוב בחירום, טכנולוגיות רב ערוציות, ובנוסף בשנים האחרונות עסק גם הובלת מערכות המולטימדיה בעיריית תל אביב יפו ומוסדותיה.

ב- 10.7.19, יתקיים אירוע ההשקה למרכז המצוינות לחדשנות ומולטימדיה.

לפרטים והרשמה

ארכיון חדשות

כל הזכויות שמורות 2017 | עיצוב גרפי: יפעת מאירי גוריון

הלשכה לטכנולוגיות המידע

טלפון 03-9040997
פקס:  03-9040998

מייל: info@israel-it.org

מועצה איזורית דרום השרון