בחירות 2018

אילן לוין

תפקיד: מנכ"ל

ארגון / חברה: אינטלקט בע"מ

 

בוגר אוניברסיטת תל אביב בכלכלה ומדעי המחשב
ומוסמך אוניברסיטת תל אביב (בהצטיינות) במנהל עסקים ובמחשבים ומערכות מידע.

 

עוסק במקצועות התקשוב והטכנולוגיה במשך עשרות שנים ומתמחה באסטרטגיה עסקית של ארגונים גדולים, בדגש על מערכות מידע מורכבות ומימוש מיטבי ומרבי של פוטנציאל הטכנולוגיה, לקידום ושדרוג מעמדו העסקי של הארגון.
 

לאחר כ 25 שנה בתפקידים בכירים במערך התקשוב בצה"ל, פרש לעסקים פרטיים ובמשך מספר שנים עסק בסיוע לארגונים גדולים לקדם ולשדרג את מעמדם העסקי במשק, בדגש על מיצוי פוטנציאל הטכנולוגיה והמחשוב.

 

חבר לשכה במשך עשרות שנים ובארבע השנים האחרונות כיהן בתפקיד  מנכ"ל הלשכה.

 

תרומתי המרכזית ללשכה ומה שארצה לקדם בנשיאות, יהיו בהמשך ישיר לפעילותי בארבע השנים האחרונות, בהן כיהנתי כמנכ"ל הלשכה. אפעל להאצת תהליך צמיחת הלשכה והתאמתה לאתגרים המורכבים והמשתנים של טכנולוגיות המחשוב והמידע ופעילותם, צרכיהם ומאווייהם של כל העוסקים בטכנולוגיות אלו, אך תוך שמירת המסורת החברית והאתיקה המקצועית, כך שנוכל להמשיך להוות בית מקצועי ומקור להעצמה, ביטחון מקצועי, וגאוות שייכות, לכל חברי הלשכה. זאת ע"י מתן דגש מרכזי להגדלת מספר החברים בלשכה, הרחבת והעמקת פעילותה המקצועית והציבורית במוסדות המדינה, באקדמיה ובתעשייה, קידום המודעות הציבורית לכך שהלשכה הנה המייצגת המקצועית והציבורית הבלעדית של מקצועני הטכנולוגיה.